Príď sa zabaviť na 1. Jarné hry Elektrikárov!

 

Milí Elektrikári, študentská organizácia Elektrotechnickej Fakulty si Vás dovoľuje pozvať na úplne 1. ročník Jarných hier Elektrikárov. Štúdium na Elektrotechnickej fakulte UNIZA nie je len o zbieraní vedomostí, ale aj o zábave. Preto sme si pripravili pre Vás turnaje v piatich športoch:

  • Futbal
  • Basketbal
  • Outdoor Kalčeto
  • Petanque
  • Kriket

 

Nechce sa Vám športovať alebo Vám to momentálny zdravotný stav nedovoľuje? Nebojte sa, bude sa podávať pivečko, gulášik, klobásky, do tanca nám bude hrať naše obľúbené Rádio X a dokonca bude pripravený aj program pre NEhráčov. Ak si v hlave hovoríte: „Aká super akcia. Ale bohužiaľ, v tom čase musím ešte drieť lavice v škole“, tak máme pre Vás super správy. Práve kvôli tejto akcii bude 18.4.2018 od 13:00 dekanské voľno pre všetkých študentov Elektrotechnickej fakulty. Tak neváhaj, neseď za kompom a príď.  PS: Pre víťazov futbalového turnaja je pripravené prekvapenie.

Registrácia je časovo obmedzená a miesta pre dané športy sú limitované. Tak neváhaj a rýchlo nás kontaktuj. Prihlásiť sa môžete na ktorýkoľvek šport na emailovej adrese: jarnehry@gmail.com alebo na FB: Hana Lešťanová.

Či si prídeš zmerať sily v niektorom zo športov, vypustiť paru a zrelaxovať s partiou či sa zabaviť a uhasiť hlad a smäd dobrým jedlom a pitím pri dobrej hudbe, radi ťa tam uvidíme. Viac info o tejto jedinečnej udalosti tu.

 

Podať prihlášku